Auto noma
Sardinia Alghero AP (til 31/3)
Kļūda
Italija // Alghero // Sardinia Alghero AP (til 31/3)
Mainīt datus

Auto noma Sardinia Alghero AP (til 31/3):Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Aeroporto Riviera del Corallo
  07040 Alghero IT +39-079935097
 
Nomas punkta veids: lidosta
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 16:00
 
 24 h atgriešana

Ielidojot Sardīnijas Alghero lidostā, jūs varat uzreiz iznomāt automašīnu no Sixt Sardīnijas Alghero lidostas (Alghero Airport (AHO)) filiāles. Jūs varat izvēlēties gan ekonomiskus vai biznesa klases auto, gan apvidus auto vai mikroautobusu - lai kāds būtu jūsu brauciena mērķis un vēlmes Sixt auto nomas filiālē jūs atradīsiet vajadzīgo par pievilcīgu cenu. Apstiprināta rezervācija ar auto saņemšanu Sardīnijas Alghero lidostā garantē noteiktās klases automobiļa pieejamību uz norādītu laiku un datumu. Ja nepieciešams, veicot rezervāciju māja lapā vai arī Sixt nomas birojā, saņemot auto, jūs varat papildināt auto īres līgumu ar kādu no piedāvātiem papildus pakalpojumiem – GPS navigāciju, bērnu aprīkojumu vai otrā vadītāja opciju. Sazinieties ar mums jau šodien, lai vienotos par auto īres līguma detaļām un nosacījumiem.

Kā atrast auto nomu Sardīnijas Alghero lidostā

Sardīnijas Alghero (Alghero Airport (AHO)) lidosta, kas zināma arī ar nosaukumu Alghero-Fertilia lidosta, atrodas astoņus kilometrus uz ziemeļrietumiem no Alghero pilsētas. Tā ir viena no trim lidostām, kas apkalpo Itālijas Sardīnijas reģionu. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm. Gaidīsim jūs mūsu birojā lidostas ielidošanas terminālā, kur mūsu konsultanti labprāt palīdzēs piemeklēt labāko auto jūsu ceļojumam. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Sardīnijas Alghero lidostā, jūs varēsiet atgriezt auto jebkurā jums izdevīgā laikā.

Apciemojot Alghero ar Sixt rent a car

Alghero ir unikāla pilsēta Sardīnijas salas ziemeļrietumos. Tā ir vienīgā pilsēta Itālijā, kur paralēli itāļu valodai, oficiālās valodas statuss ir arī katalāņu valodai. Apciemojiet Alghero vecpilsētu, kurai ir daudzas katalāņu viduslaiku arhitektūras iezīmes. Tieši tāpēc vietējie iedzīvotāji “algueresos” sauc savu pilsētu par Barselonetu, jo tai ir daudz līdzības ar Katalonijas galvaspilsētu. Izbaudiet apbrīnojamo Sardīnijas dabu, gan tās nacionālos parkus, gan zeltainās Vidusjūras pludmales, gan apbrīnojamo arhitektūru ar nomas auto no Sardīnijas Alghero lidostas Sixt nomas punkta. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 16:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Sardinia Alghero AP (til 31/3) AHOT99 Aeroporto Riviera del Corallo 07040 Alghero 40.629297, 8.295447 +39-079935097

Sixt nomas punkts Sardinia Alghero AP (til 31/3) AHOT99

Aeroporto Riviera del Corallo
07040 Alghero
 
Telefona nr. +39-079935097

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas
  • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu serviss 24/7