Auto noma
Milos Lidosta
Kļūda
Griekija // Milos // Milos Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Milos Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: National Airport Afrodite
  848 00 Milos GR +30-2287021627
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: MLO
Darba laiks
Pi. - Se.07:30 - 13:30
 
 

Sixt auto noma Milos lidostā (MLO) piedāvā premium klases automašīnas un apvidus automašīnas par ekonomiskām cenām. Pateicoties Sixt rent a car, tikt pie nomas auto Milos lidostā būs ātri un vienkārši. Izīrējies automašīnu Milos lidostā un izmantojiet mūsu piedāvātās atlaides un papildus izvēles iespējas, tādas kā neierobežots nobraukums un auto īre jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 25 gadu vecumu. Tikai lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.

Daži fakti par Milos lidostu

Milos lidosta (MLO) atrodas vien 5 kilometrus no Adamas, mazas, bet dzīvīgas ostas pilsētiņas, kas dibināta 1835. gadā. Milos lidosta darbojas kopš 1973. gada, un gada laikā to izmanto vairāk nekā 50 tūkstoši pasažieru. Izīrējot auto Milos lidostā, gandrīz visi būs pārsteigti par to, cik maza ir šī lidosta, kura katru dienu apkalpo tik lielu skaitu ceļotāju. Auto noma ir labākais veids, kā turpināt ceļojumu pēc ierašanās Milos lidostā.

Milos salas vēsture un pludmales

Kad esat tikuši pie stūres savam nomas auto no Sixt auto nomas punkta Milos lidostā, varat sākt šīs pievilcīgās Grieķijas salas izpēti. Salā ir vairāk nekā 70 pludmales, un katra no tām ir savādāka, tas nozīmē, ka pavisam īsā braucienā ar nomas auto no Milos lidostas Jums būs iespēja nokļūt kādā no mazāk apmeklētajām pludmalēm, ja vēlaties baudīt mierīgu atpūtu un vientulību. Noteikti apskatiet Sarakiniko, slavenāko no Milos salas pludmalēm, sauktu arī par mēness jeb putukrējuma pludmali tās neparastā skaistuma dēļ. Dodieties braucienā ar nomas auto, lai aplūkotu salas piekrastes ciematus Mandarkia, Pachena, Polonia, kuru baltās mājas atspīd zilajā Egejas jūras ūdenī. Jūs varat doties arī uz kādu no salas vēsturiskajām vietām. Milos startēģiskā atrašanās vieta nozīmē, ka te norisinājušies kari un konflikti, kas atstājuši daudz vēsturisku apskates vietu, kuras viegli iespējams sasniegt braucot ar nomas auto. Nomas auto Milos salā noteikti ir priekšrocība! p>

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Se.07:30 - 13:30

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Milos Lidosta MLO National Airport Afrodite 848 00 Milos 36.696649, 24.470308 +30-2287021627

Sixt nomas punkts Milos Lidosta MLO

National Airport Afrodite
848 00 Milos
 
Telefona nr. +30-2287021627

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu serviss 24/7