Auto noma Abu Dabi Lidosta

 

Populārākais Abu Dabi Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Abu Dabi Lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Abu Dabi Lidosta punktu

Adrese

Al Diyafah Street, Abu Dhabi, ., Apvienotie Arabu Emirati
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 19:00
Brīvdienas
08:00 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Abu Dabi Lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiāle Abū Dabī lidostā!

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiāle Abū Dabī lidostā!

Izīrējiet Sixt nomas auto Abū Dabī Starptautiskajā lidostā un apceļojiet Apvienotos Arābu Emirātus ērti un izdevīgi. Sixt auto nomas puntā Abū Dabī lidostā Jūs gaida dažādu modeļu jaunākie nomas auto par patīkamām cenām. Rezervējiet nomas auto internetā, izvēloties vieglo automašīnu, apvidus auto, sporta automašīnu, kabrioletu vai 4X4. Iekļaujiet auto īres līgumā arī Jums nepieciešamās papildus lietas, kā piemēram, navigāciju, bērnu autosēdeklīšus vai papildus auto apdrošināšanu. Sixt rent a car auto nomas darbinieki Abū Dabī lidostā parūpēsies, lai Jūsu ceļojums var turpināties bez kavēšanās.
Par Abū Dabī lidostu (AUH) Abū Dabī Starptautiskā lidosta (AUH) ir otrā lielākā lidosta Apvienotajos Arābu Emirātos, piedāvājot lidojumus uz 85 galamērķiem 49 valstīs. Lidosta katru gadu apkalpo ap 20 miljonus pasažieru. Lidosta atrodas aptuveni 30 kilometru attālumā no Abū Dabī pilsētas. Ar Sixt nomas auto no Abū Dabī lidostas Jūs ātri un ar ērtībām sasniegsiet sava ceļojuma galamērķi!
Ko redzēt Abū Dabī kopā ar Sixt Abū Dabī ir otra lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, un tā ir arī valsts galvaspilsēta, kas slavena ar saviem arhitektūras brīnumiem. Izmantojot Sixt auto nomu Abū Dabī lidostā, Jūs varat doties uz šeiha Zāeda mošeju, kas ir trešā lielākā mošeja pasaulē. Tā ir iespaidīga marmora celtne ar 82 dažādu izmēru kupoliem un milzīgām kristāla lustrām, kuras rotā Swarovski kristāli. Ar nomas auto Jūs varat doties uz Jasas salu, kur atrodas Ferrari atrakciju parks un Pirmās formulas trase. Apskatiet ekskluzīvo pieczvaigžņu viesnīcu “Emirates Palace” un viesnīcu “Burdž al Arab”, kas atgādina piepūstu buru. Baudiet eksotiskās Persijas līča valsts savdabīgumu, aplūkojot mākslīgi radīto salu Džumeiras palma, kas ir pirmā cilvēku rokām veidotā sala. Ar nomas auto Jūs varat ceļot arī tālāk, piemēram aizbraukt uz Dubaju. Abū Dabī no Dubaijas šķir mazliet vairāk nekā simts kilometru, braucot pa ātrgaitas ceļu tas ir tikai stundas brauciens. Izmantojot Sixt auto nomu, Jums būs iespēja redzēt un piedzīvot vairāk!
Show more

Labi zināt, nomājot Abu Dabi Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Abu Dabi Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Abu Dabi Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Abu Dabi Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Abu Dabi Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 166 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQE 350+ Aut. (100% Electric)
Mercedes-Benz EQE 350+ Aut. (100% Electric)
Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Aut.
Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Aut.
Mercedes-Benz V250 8-Seats Model 2023 Aut.
Mercedes-Benz V250 8-Seats Model 2023 Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Abu Dabi Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Abu Dabi Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Abu Dabi Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Abu Dabi Lidosta

Rādīt vairāk