Ceļojumu maršruti: Latvija 4 nedēļas nogalēs

Ceļojuma maršruti Latvijā. Latgale, Vidzeme, Zemgale, Kurzeme | Sixt auto noma

Latviju var pielīdzināt debespusēm – tik dažāda tā ir! Kurzeme, Zemgale, Latgale un Vidzeme – katra ar savu šarmu un raksturu, ko veido iedzīvotāju paradumi, dabas un pat laikapstākļu atšķirības. Kopējā Latvijas sajūta veidojas tikai piedzīvojot dažādās garšas, smaržas, reljefa atšķirības un, galvenokārt, iepazīstot cilvēkus, kas veido šo kolorītu.

Iepazīsti Latvijas novadus un iedvesmoties savam ceļojumam. Pat, ja Tev ir brīvas tikai 2 dienas!

Maršrutos ir iekļauti kā zināmas un tradicionālas apstāšanās vietas, tā arī ne tik zināmas, kas vēlreiz ļauj secināt – Latvija ir tik dažāda! #ApceļojuLatviju
Dodamies ceļā!

Aristokrātiskā Zemgale

Aristokrātiskā Zemgale | ceļojumu maršruti Latvijā

Zemgale - izsenis dēvēta par "Latvijas maizes klēti" ir reģions, kam tik ļoti piestāvošas pilis, muižas, to glabātā vēsture un kultūra, kas savijas ar dabas bagātībām - laukiem un mežiem. Rundāles pils, Mežotnes pils, Bruknas muiža, Jaunpils pils ... Vai zināt vēl reģionu, kur senā vēsture ir tik cieši savijusies ar mūsdienām? Un, protams, Zemgale nav iedomājama bez Tērvetes dabas parka, kas nupat piedzīvojis tik lielas pārvērtības, ka pārsteigs gan tos, kuri pēdējo reizi viesojās skolas laikā gadus atpakaļ, gan tos, kuri bijuši salīdzinoši nesen. Dodamies ceļā! Uz Zemgali!

Detalizēts 2 dienu ceļojuma maršruts

Sajūtu Latgale

Ceļojumu maršruti: Latgale | Sixt auto noma

Latgale - zilo ezeru zeme vienīgais Latvijas reģions, kas lepojas ar savu atšķirīgu, joprojām plaši lietotu valodu, kā arī dominējošo reliģiju - katoļticību. Daba - Daugavas loki, Rāznas Nacionālais parks, Velnezers, Lielā Liepu kalna skatu tornis; amatniecība - podnieki, galdnieki; kultūra - Latgales vēstniecība GORS; reliģija - Aglonas bazilika - viens no lielākajiem Latvijas katolicisma centriem, kas katru gadu augustā pulcē daudzus tūkstošus svētceļnieku un pat gastronomija pārsteigs ikvienu ceļotāju, ko iepazīt ļaus izslavētais latgaļu viesmīlīgums. Iespējams, ka tieši latgaļu valoda un reliģija lielā mērā nosaka latgaliešu atšķirīgo mentalitāti un spēcīgās tradīcijas. Bet labāk vienreiz redzēt un piedzīvot, nekā simtreiz dzirdēt! 

Detalizēts 2 dienu ceļojuma maršruts

Kultūrvēsturiskā Vidzeme

Ceļojumu maršruti: Vidzeme | Sixt auto noma

Vidzeme - kultūra, vēsture un kultūrvēsture. Mijiedarbībā ar gleznainiem dabas skatiem. Cēsu Viduslaiku pils, Dikļu pils, Ungurmuiža un kolorītam - Padomju slepenie bunkuri Līgatnē. Bet dzīvē visam jābūt balansā - tāpēc brauciena laikā Tev būs iespēja pārbaudīt spēkus un sajust nesajusto Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, piedzīvojumu parkā Tarzāns un Rāmkalnos. Dodamies ceļā! Uz Vidzemi!

Detalizēts 2 dienu ceļojuma maršruts

Nepieradinātā Kurzeme

Latgale: ceļojumu maršruti | Sixt auto noma

Kurzeme - raksturs, unikalitāte un dažādība - šie ir tikai daži no atslēgas vārdiem, lai raksturotu šo kolorīto un reizē nepieradināto Latvijas reģionu, kam piestāv spīts un varēšana. Baltijas jūras klātbūtne un nemitīgie vēji iespaidojuši kā cilvēkus, tā dabu. Jūrkalnes stāvkrasts, Pāvilosta, Karostas cietums, elektrokartingi un kontrastam - Skrundas muiža, Sabiles vīna kalns un Kuldīgas pamatīgums. To visu ir iespējams piedzīvot tikai Kurzemē! Bet kurzemniekiem nav raksturīga kavēšanās - tāpēc dodamies ceļā!

Detalizēts 2 dienu ceļojuma maršruts

 

 

Izvēlies piemērotāko auto ceļošanai:

VW Golf | Sixt auto noma

VW Golf

 

 

VW Passat | Sixt auto noma

VW Passat

 

 

Kāpēc Sixt?

  • Viss ceļošanai: izvēlieties piemērotāko automašīnu ceļošanai ar bērniem - piedāvājumā no ekonomiskās klases automašīnām līdz pat pasažieru mikroautobusam. 
  • 30 nomas punkti visā Latvijā: Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī vai Ventspilī - izvēlieties sev tuvāko Sixt apkalpošanas vietu. 
  • Lielisks serviss: mēs piedāvājam tikai jaunas automašīnas, lai jūsu ceļojums ir izdevies. Un tas viss - vienmēr par izdevīgu cenu!